Догляд за літньою людиною може здійснюватися в домашніх умовах, за допомогою послуг доглядальниці або ж в будинках для людей похилого віку. Відмінності цих способів істотні.

Догляд вдома

У домашніх умовах необхідно володіти навичками і досвідом догляду за літніми людьми, з огляду на хронічні захворювання, властиві для людей похилого віку, наприклад цукровий діабет, атеросклероз, або перенесені оперативні втручання в зв’язку з інфарктом, інсультом, переломом шийки стегна, то в домашніх умовах провести реабілітаційні заходи для відновлення дещо складніше. Тільки професійні реабілітологи, досвідчений медичний персонал, санітари, доглядальниці і вузькопрофільні фахівці будинків престарілих зможуть підібрати оптимальний курс реабілітації і відновлення для літньої людини, так само контролювати стан здоров’я і вживати профілактичні заходи для того, щоб уникнути наслідків перенесених захворювань і повністю відновити організм.

Догляд в будинку для престарілих

Люди похилого віку потребують допомоги кваліфікованих фахівців, які нададуть ефективну допомогу при реабілітації, проведенні гігієнічних процедур. Компетентність і професіоналізм — обов’язкові якості, якими повинні володіти фахівці, які надають допомогу людям похилого віку.

Наші послуги призначені для забезпечення догляду за людьми похилого віку на найвищому рівні. Ми надаємо якісну допомогу при проведенні медичних процедур людям, що перенесли важкі захворювання. Лікарі вищої категорії цілодобово здійснюють спостереження за станом здоров’я літньої людини і володіють необхідною базою знань і практичних навичок для надання екстреної допомоги в разі потреби. Обладнання полегшує проживання літньої людини в будинку престарілих, що дозволяє відчувати себе безпечно і дозволить вільно пересуватися по території.

Переваги будинку для престарілих у Львові

Територія, що охороняється, доглядальниця, закріплена за кожним постояльцем, просторий сад для піших прогулянок, лікувальна фізкультура, індивідуально розроблена для рівномірних навантажень, враховуючи вікові особливості кожної людини, дозволяє вести активний спосіб життя, навіть у поважному віці. Комплексний підхід, високий професійний рівень, стаж роботи в сфері догляду за літніми людьми — основні переваги персоналу: лікарі, молодший медичний персонал, доглядальниця, дієтолог, реабілітолог. Тут літні люди зможуть відчути смак життя і переваги похилого віку. Дім престарілих у Львові забезпечить ваших близьких домашньою атмосферою, турботою і увагою, для комфортного проживання.