Прийнято вважати, що поміщати своїх родичів в будинок для людей похилого віку це акт невдячності, байдужості і відсутність милосердя. Чи так це?

Ми живемо в сучасному світі, де технології і медицина перейшли на новий рівень, який дозволяє забезпечити літнім людям гідну старість. Домашній догляд за людьми похилого віку, інвалідами, людьми з особливими потребами ускладнюється через нестачу вільного часу і відсутності навичок і спеціальної освіти, які необхідні для правильного догляду та забезпечення комфортних умов проживання людей похилого віку.

Будинок пристарілих у Львівській області обладнаний відповідно до потреб людей поважного віку, що забезпечує безпеку і не обмежує людини в пересуванні. Цілодобове спостереження і супровід доглядальниці, медичних працівників, правильний режим дня, необхідний для підтримки активного способу життя, допомога при проведенні гігієнічних процедур, контроль прийому медикаментозної терапії, проведення фізіотерапевтичних процедур, помірні навантаження і заняття лікувальною фізкультурою, індивідуально розроблений режим дня і повноцінне дієтичне харчування, складене фахівцями, дозволяють людям похилого віку відчувати себе комфортно в умовах будинку престарілих.

Потреби літніх людей в увазі та турботі, особистої гігієни, контролі стану здоров’я в будинку для літніх людей враховуються, в першу чергу, для якісного догляду. Належний медичний догляд, в період відновлення після перенесених операцій або захворювань, може забезпечити тільки дипломований фахівець з реабілітації.

Довіряючи фахівцям будинку престарілих, ви забезпечуєте літньому родичу безпеку і комфорт, належний догляд і належну увагу. Якість послуг, що надаються виправдовує затрачені на проживання в пансіонаті кошти. Доступна цінова політика і високий професіоналізм персоналу гарантує своєчасну допомогу і цілодобовий контроль за станом здоров’я літніх людей.
Зваживши всі «за» і «проти» ви можете оцінити переваги будинків престарілих над доглядом на дому, і забезпечити своїм близьким гідну старість.