У нашому пансіонаті можна розташувати людей похилого віку з деменцією. У нас вони отримають професійний догляд і необхідну турботу, будуть завжди під наглядом. Ми видаємо ліки виключно за графіком, тому пацієнти ніколи не забувають їх приймати. З літніми людьми, які страждають на цю недугу, постійно проводимо спеціальні вправи, які зміцнюють пам’ять, адаптацію в суспільстві та ін. Вартість доби для кожного розраховуємо індивідуально.

Деменція — порушення в нейронних зв’язках мозку. На першій стадії хвороба непомітна, але рідні можуть спостерігати зміну поведінки літньої людини. На другій стадії симптоми стають більш помітними. На третій стадії людина майже втрачає дієздатність, і за нею потрібен постійний догляд.

Ми дбаємо за пацієнтами з деменцією цілодобово. Постояльці сплять на хороших ліжках, оснащених спеціальними матрацами, які запобігають пролежням. Персонал допомагає пацієнтам дотримуватися особистої гігієни, при необхідності обробляють пролежні. Пацієнти з деменцією харчуються п’ять разів на день, отримують постійну психологічну підтримку.

Ми приймаємо у себе пацієнтів з деменцією, Альцгеймером, Паркінсоном, дбаємо про тих, кому необхідні просто суспільство і хороше дозвілля. До кожного пацієнта ставимося індивідуально, по-домашньому. Наші постояльці не нудьгують. Вони малюють, проходять заняття з лікувальної фізкультури, дихальної гімнастики, читають, слухають музику і багато іншого.

Для отримання докладної консультації та розрахунком вартості телефонуйте нам прямо зараз!