Родичам буває проблематично забезпечити необхідний догляд тому, хто пережив інсульт. Але людину то до життя потрібно повертати! Єдиний вихід — відправити його в спеціальний пансіонат на реабілітацію, так як успіх лікування залежить від своєчасної допомоги і правильної програми відновлення. Звернувшись в пансіонат відразу після виписки з лікарні, шанс відновлення основних функцій (мова, рух) сильно зростає.

У нашому пансіонаті надаються послуги з відновлення та реабілітації після інсульту.

Ми створили комфортні умови для відновлення людей після інсульту. За ними цілодобово спостерігають, при необхідності вони отримують екстрену допомогу. У нас сприятлива атмосфера — постояльці огороджені від негативу завдяки постійній емоційній та інформаційній підтримці.

Попередити негативні наслідки крововиливу в мозок допомагають:

  • Індивідуальний план реабілітації
  • Психологічна підтримка
  • Адаптаційні заходи
  • Фізична реабілітація

Після інсульту у людини можуть бути проблеми з мовою, депресивні стани, проблеми зі сном. І це далеко не все! Щоб відновлення проходило максимально комфортно і ефективно, необхідно, щоб фахівець розробив індивідуальну програму відновлення. Завдяки злагодженій роботі нашого колективу, у пацієнтів відновлюється моторика, мова, кровообіг у мозку. Вони зміцнюють хребет, проходять психологічну адаптацію.

Для консультації та розрахунку вартості проживання телефонуйте нам прямо зараз!