Зниження зору, розсіяність, забудькуватість, провали в пам’яті, пригнічений емоційний стан, дискомфорт, який відчувають люди похилого віку, в зв’язку з віковими змінами, доставляють труднощі при спільному проживанні з ними. Багато родичів не витримують психологічного напруження, і стикаються з депресією і погіршенням власного емоційного стану, відчувають себе безпорадно і пригнічено від неможливості забезпечити гідну старість своєму близькому.

Особливі потреби людей похилого віку

Особливі потреби людей похилого віку — це цілодобове спостереження, медичне обслуговування, проведення гігієнічних процедур і дотримання режиму дня і правильного харчування. У домашніх умовах фізично неможливо забезпечити літніх людей всім необхідним для комфортного проживання. У будинку для літніх людей — це реально. Приміщення, в якому проживає літня людина оснащено спеціальним обладнанням, для безпечного пересування по будинку і в особистих апартаментах, підтримання чистоти і щоденна дезінфекція приміщень дозволяють підтримувати сприятливу атмосферу в будинку. Супровід літніх людей цілодобово здійснюється кращими фахівцями, професійними доглядальницями, медичним персоналом.

У літньому віці необхідно проводити моніторинг життєво-важливих показників, контролювати стан здоров’я і психологічний стан людей похилого віку. Потребу в спілкуванні можна з лишком компенсувати в колі інших постояльців при спільному проведенні часу, так як організація дозвілля — це невід’ємна частина проживання в будинку для літніх людей. У колі дбайливих фахівців, професійних доглядальниць і вузькоспеціалізованих фахівців, можна розраховувати на якісний догляд і підтримку атмосфери добра і взаємодопомоги при проживанні в нашому пансіонаті.

Відмінність, котра відрізняє наш дім престарілих у Львові від інших пансіонатів та медичних установ, які здійснюють догляд за літніми людьми з особливими потребами, в тому, що ми створюємо домашню атмосферу, але при цьому не забуваємо про свою основноу задачу — забезпечення якісного догляду та побутового обслуговування людей похилого віку.

Тільки комплексний підхід і професійна команда зможуть надати повноцінний спектр процедур для поліпшення якості життя літніх людей з особливими потребами.