Які потреби є у людей похилого віку і як забезпечити їм гідну старість? Таке питання задає собі кожна людина, чиї близькі знаходяться в поважному віці.

Люблячі родичі хочуть забезпечити своїм літнім близьким максимально комфортну старість. Для того, щоб літня людина почувала себе потрібною і не відчувала себе тягарем, їй необхідно приділяти багато уваги, оточити турботою і комфортом. Це завдання під силу співробітникам будинків престарілих. Люди, які працюють з людьми похилого віку, є професіоналами в своїй справі. Догляд за престарілими здійснюється цілодобово, доглядальниці і молодший медичний персонал виконують повний комплекс гігієнічних процедур, підтримують чистоту і порядок в будинку, проводять медичний огляд, контролюють стан здоров’я і своєчасний прийом медикаментів. Реабілітологи — спеціалісти, які при необхідності нададуть ефективну допомогу для стабілізації стану здоров’я людини після інсульту, інфаркту, травм. Реабілітація тяжкохворих людей, або літньої людини, яка перенесла операцію, проводиться професіоналами, чиє завдання провести комплекс заходів, спрямованих на ефективне поновлення організму.

Повноцінне харчування, відповідне індивідуальним особливостям кожної літньої людини, складається дієтологами індивідуально для кожного постояльця, дотримуючись рекомендації лікаря. Соціальні заходи, які організовують фахівці, допомагають відновити працездатність для тих людей, які перенесли оперативне втручання. Діагностика захворювань та контроль стану здоров’я надається лікарями вищої категорії протягом усього часу перебування в будинку для літніх людей.

З одного боку, догляд за літньою людиною можна проводити в домашніх умовах. Але з огляду на брак часу, графік роботи, особисте життя і відсутність спеціальних навичок, краще довіритися фахівцям і забезпечити повноцінний догляд і безпечне проживання літньої людини в комфортабельних умовах будинку престарілих. Вибираючи будинок престарілих у Львові РенаМед, для догляду за літньою людиною, ви забезпечуєте йому належний догляд, проведення медичних процедур, цілодобове спостереження лікарів: реабілітологів, доглядальниць, молодшого медичного персоналу. Питання організації дозвілля і прогулянок на свіжому повітрі, активного проведення часу з урахуванням вікових особливостей вирішується за допомогою персоналу будинку для людей похилого віку. Турбота, щирість, повага і комфорт — це те, що дозволить літнім людям відчувати себе повноцінними, не обмежуючи себе в пересуванні і спілкуванні з іншими постояльцями.