Наш пансіонат спеціально обладнаний для того, щоб його клієнти могли якомога частіше контактувати з природою. Наявність зон для прогулянок в лісі, лавочки, альтанки та багато інших складових облаштованої природної зони дають можливість літнім людям знаходиться в приємній атмосфері природи і насолоджуватися нею коли завгодно і скільки завгодно.

Сади

Приватний будинок для людей похилого віку має не тільки лісопаркову зону, але і власний сад. Для чого це потрібно? Власний сад дає можливість пенсіонерам займатися приємним дозвіллям, наприклад, вирощувати овочі або квіти, що сприятливо позначається на їхньому психологічному стані і дарує їм безліч приємних емоцій. Вирощені овочі використовуються в приготуванні їжі. Крім того, навіть прості прогулянки по саду подобаються багатьом людям похилого віку.

Домашні тварини

Заміський пансіонат також дає можливість літнім людям бути не тільки в компанії таких же пацієнтів, але і заводити домашніх тварин — папуги, кішки. Наявність власного вихованця подарує пенсіонерам море позитивних емоцій і значно скрасять їх дозвілля. А розташування пансіонату за містом дає можливість легко доглядати за твариною і стежити за ним, не створюючи дискомфорт для інших людей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *